Dobra sylwetka dzięki kosmicznej technologii

Cellulit, żylaki i pajączki pod ciśnieniem – nowatorski zabieg na kończyny dolne redukujący cellulit, poprawiający krążenie w żylakach i pajączkach!

Faza podciśnienia
W fazie podciśnienia krew w nogach jest zasysana aż do tkanki łącznej. Naczynia włosowate wypełniają się i rozszerzają. Rozszerzające się naczynia krwionośne naciskają teraz na pobliskie, równolegle umiejscowione naczynia chłonne.
Powoduje to doskonałe ukrwienie nóg i działa przeciwko podstawowemu problemowi cellulitu, a mianowicie przeciwko zaburzeniu krążenia krwi i wynikającym z tego później dolegliwościom nóg, takim jak żylaki czy pajączki!

Faza ciśnienia normalnego
W fazie normalnego ciśnienia krew wypływa z powrotem z tkanek, a jednocześnie naczynia chłonne wypełniają się produktami przemiany materii.
Są one stopniowo transportowane  wzdłuż przewodów i zastawek limfatycznych, przez węzły chłonne do żyły głównej, a później wydalane.
Powoduje to późniejsze przyjemne odczucie lekkości w nogach, a produkty przemiany materii są następnie wydalane wraz z moczem. Tylko w ten sposób, a mianowicie poprzez układ chłonny, mogą być usuwane pozostałości metaboliczne!

Terapia z zastosowaniem fali podciśnienia
– Zasysa świeżą krew do nóg
– Wypycha zużytą krew i limfę na zewnątrz
– Oczyszcza tkanki od wewnątrz
*podwyższa wartość pH; optymalizuje syntezę kolagenu. Tkanka łączna staje się ponownie jędrna.

Zastosowanie:
– Cellulit
– Pajączki
– Żylaki
– Zaburzenia krążenia
– Osłabienie tkanek
– Oczyszczanie
– Drenaż limfatyczny
– Odkładanie się tłuszczu w okolicy bioder i ud  (figura bryczesowa)
– Ujędrnianie

Rezultaty:
– Wyraźnie zredukowany cellulit
– Gładsza skóra
– Mniejszy obwód na udach, brzuchu i pośladkach
– Lepsze krążenie krwi
– Jędrniejsza tkanka
– Brak obrzęków nóg